New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

KONKURSU INFORMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH,
ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH
I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

[IV edycja – wyniki]

I etap: 7 marca 2019 r.

II etap: 21 marca 2019 r.

Ilość uczestników: ponad 600 uczniów

 

WYNIKI

 

Poziom Ponadgimnazjalny:

  1. Bartosz Słysz, Liceum Ogólnokształcące im. Komisji Edukacji Narodowej w Dynowie
  2. Krzysztof Sternik, Zespół Szkół Technicznych w Leżajsku
  3. Maciej Biel, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  4. Mikołaj Barsznica, Społeczne Liceum Ogólnokształcące im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu
  5. Mikołaj Pich, Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu
  6. Mateusz Krzak, Zespół Szkół Energetycznych w Rzeszowie
  7. Marek Kida, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  8. Paweł Malisz, Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  9. Mateusz Skowron, Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  10. Mateusz Kurcoń, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  11. Hubert Siast, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  12. Amadeusz Wlazło, Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  13. Tomasz Osikowski, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  14. Tomasz Kowalski, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  15. Michał Łacina, Zespół Szkół Techniczych i Ogólnkoształcących w Jarosławiu

 

Poziom Gimnazjalny:

  1. Jakub Grzywacz, Szkoła Podstawowa nr 10 w Tarnobrzegu
  2. Kamil Pawlak, Zespół Szkół w Łące
  3. Piotr Romanowski, Szkoła Podstawowa im. św. Stanisława Kostki w Chałupkach Dębniańskich
  4. Wojciech Bednarczyk, Szkoła Podstawowa Nr 21 w Rzeszowie
  5. Maciej Posala, Szkoła Podstawowa Nr 28 z oddziałami Gimnazjum Nr 5
  6. Maksymilian Siewiorek, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 11 w Rzeszowie
  7. Piotr Błaszczak, Publiczna Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II Sióstr Prezentek
  8. Kacper Sobolak, Szkoła Podstawowa nr 9 w Sanoku
  9. Wojciech Jędrzejewski, Szkoła Podstawowa Nr 28 z oddziałami Gimnazjum Nr 5
  10. Patryk Pelczar, Gimnazjum Nr 8 w Rzeszowie
  11. Szymon Mytych, ZSO nr 4 w Rzeszowie
  12. Jakub Wajda, Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
  13. Patryk Jarosiński, Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Ks. Stanisława Konarskiego w Jarosławiu
  14. Maciej Salewski, Szkoła Podstawowa w Jedliczu im. W. Manierskiego
  15. Tomasz Świętoń, Szkoła Podstawowa im. Baśni Polskiej w Niedźwiadzie Dolnej