New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

KONKURS INFORMATYCZNY
DLA UCZNIÓW ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH
ORAZ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

[III edycja – wyniki]

I etap: 7 marca 2018 r.

II etap: 21 marca 2018 r.

Ilość uczestników: ponad 600 uczniów

 

WYNIKI

 

Poziom Gimnazjalny:

  1. Filip Drozd, Miejskie Gimnazjum nr 1 im. A. Mickiewicza w Dębicy
  2. Mateusz Woźniak, Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  3. Tymoteusz Baran, ZSO nr4 – Gimnazjum nr 7
  4. Andrzej Jabłoński, Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  5. Damian Kobyliński, Prywatne Gimnazjum Niepokalanek w Jarosławiu
  6. Miłosz Michno, Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie
  7. Patryk Marcin Skałkowski, Zespół Szkół w Niebocku
  8. Paweł Czernecki, Miejskie Gimnazjum nr 1 im. A. Mickiewicza w Dębicy
  9. Jakub Płoch, SP nr 29
  10. Alicja Kopeć, Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  11. Łukasz Chamuła, Szkoła Podstawowa nr 2 w Jarosławiu
  12. Norbert Warunek, I Liceum Ogólnokształcące w Krośnie
  13. Mateusz Jakubowski, Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie
  14. Przemysław Kinasz, Zespół Szkół Salezjańskich w Przemyślu
  15. Jakub Miękina, Szkoła Podstawowa nr 4 w Tarnobrzegu

 

Poziom Ponadgimnazjalny:

  1. Konrad Bochnia, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  2. Łukasz Sroka, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  3. Bartosz Słysz, Liceum Ogólnokształcące w Dynowie
  4. Dawid Zagórowski, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  5. Remigiusz Najbar, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  6. Dominik Zdziarski, Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  7. Miłosz Rachwał, I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krośnie
  8. Karol Sitarz, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  9. Albert Gierlach, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  10. Jakub Stanisławczyk, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  11. Maciej Biel, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  12. Jan Kania, Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  13. Tomasz Osikowski, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  14. Krzysztof Sojka, Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  15. Marcin Białek,  Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie

Finaliści w kategorii gimnazjum

Finaliści w kategorii szkoły ponadgimnazjalne