New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

KONKURS INFORMATYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH

[II edycja – wyniki]

I etap: 7 marca 2017 r.

II etap: 21 marca 2017 r.

Ilość uczestników: ponad 500 uczniów

 

WYNIKI

 

Poziom Gimnazjalny:

  1. Paweł Michalski, Publiczne Gimnazjum nr 2 im. Ks. St. Konarskiego w Jarosławiu
  2. Miłosz Rachwał, Gimnazjum Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie
  3. Miłosz Michno, Gimnazjum nr 8 w Rzeszowie
  4. Wiktor Jezioro, Zespół Szkół nr 1 w Dębicy
  5. Mateusz Skowron, Zespół Szkół nr 1 w Dębicy
  6. Filip Baran, Gimnazjum nr 3 w Tarnobrzegu
  7. Tymoteusz Baran, Gimnazjum Nr 7 Rzeszów
  8. Ryszard Błażej, Gimnazjum nr 9 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Rzeszowie
  9. Mateusz Woźniak, Gimnazjum im. Jana Pawła II Sióstr Prezentek w Rzeszowie
  10. Jakub Starzak, Zespół Szkół zOI w Pustkowie – Osiedlu
  11. Karol Wośko, Zespół Szkół w Niedźwiadzie Dolnej
  12. Kamil Mazur, Zespół Szkół w Niedźwiadzie Dolnej
  13. Alicja Chodak, zespół Szkół w Niedźwiadzie Dolnej
  14. Katarzyna Zdziebko, Zespół Szkół w Niedźwiadzie Dolnej
  15. Jakub Świstak, Gimnazjum nr 1 w Jaśle

 

Poziom Ponadgimnazjalny:

  1. Maksymilian Kania, Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  2. Mirosław Błażej, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  3. Paweł Bajgrowicz, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  4. Łukasz Sroka, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  5. Remigiusz Najbar, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  6. Dominik Rzepka, Zespół Szkół nr 3 Sanok
  7. Dominik Ruman, Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
  8. Dawid Zagórowski, Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
  9. Marcin Białek, Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Rzeszowie
  10. Paweł Kołek, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  11. Marcin Rajs, Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Krośnie
  12. Arkadiusz Jabłoński, Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
  13. Norbert Bolanowski, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie
  14. Sebastian Toton, Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach
  15. Karol Pociask, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5 w Krośnie

Finaliści w kategorii gimnazjum

Finaliści w kategorii szkoły ponadgimnazjalne