New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

Bezpłatne warsztaty dla nauczycieli informatyki w ramach projektu:
"Szkoła młodych web.Masterów"

[Warsztaty]

[ Idea ]

Warsztaty programistyczne dedykowane są nauczycielom informatyki szkół podstawowych i ponadpodstawowych, którzy chcą, podnieść swoje kompetencje zawodowe, zwiększyć swoją efektywność w pracy z uczniami.

Chcemy umożliwić zainteresowanym osobom zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności programistycznych, odpowiadając tym samym na potrzeby rynku. Wiemy, że tych wartości nie da się nabyć bez odpowiedniej infrastruktury i doświadczonych mentorów. Dlatego dla naszych kursantów mamy nowoczesne rozwiązanie informatyczne i przydatne materiały szkoleniowe umożliwiające przeprowadzenie profesjonalnych warsztatów w formie online.

Współpraca
Nasz projekt jest efektem współpracy specjalistów z branży IT skupionych wokół firmy Ideo Sp z o.o. ze środowiskiem nauczycielskim Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie.
Praktyczna wiedza
Wiemy, że na rynku pracy cenione są konkretne umiejętności, dlatego nasze szkolenia prowadzone są pod okiem doświadczonego mentora.
Dogodne terminy
Warsztaty odbywają się w dowolnym, uzgodnionym wcześniej terminie i trybie (mogą to być zarówno godziny pracy, godziny popołudniowe w dni powszednie lub weekendy).

[ Tworzenie nowoczesnych stron WWW ]

Celem szkolenia jest przedstawienie współczesnych metod tworzenia stron WWW z użyciem HTML5 i CSS3. W trakcie szkolenia uczestnicy zbudują krok po kroku prostą stronę WWW, która będzie zawierała menu, nagłówek, „informacje o produkcie”, dane kontaktowe z mapą, stopkę. Projekt będzie responsywny tzn. będzie dostosowywał się do urządzenia, na którym jest wyświetlany.

Warsztaty dla nauczycieli informatyki

Termin organizacji: Już wkrótce planujemy kolejną edycję!
Temat: Podstawy HTML i CSS3

    [ Organizatorzy warsztatów ]

    Warsztaty dla nauczycieli informatyki


    Temat: Podstawy HTML i CSS3

    Więcej informacji