New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

KONKURSU INFORMATYCZNEGO
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH,
ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH
I SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH

[Kilka słów o konkursie]

Konkurs informatyczny „web.Master Podkarpacki” adresowany jest do uczniów dla uczniów szkół podstawowych, oddziałów gimnazjalnych
i szkół ponadgimnazjalnych z terenu województwa podkarpackiego. Jego celem jest promowanie zdolnych młodych ludzi w dziedzinie szeroko rozumianej informatyki oraz wspieranie ich opiekunów i nauczycieli w procesie wychowania i edukacji.

Formuła konkursu ma na celu motywowanie podkarpackiej młodzieży do samodzielnego poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności. Laureaci oraz finaliści otrzymają atrakcyjne nagrody, które przydadzą się młodym webmasterom w rozwijaniu ich informatycznych zainteresowań.

Rywalizacja odbędzie się w dwóch etapach oraz podziałem na dwie kategorie: gimnazjum oraz szkoły ponadgimnazjalne. Pierwszy z nich to e-test do indywidualnego rozwiązania na platformie www.konkurs.webmasterpodkarpacki.pl Dane dostępowe do tej strony otrzyma każdy uczestnik zgłoszony wcześniej przez swojego nauczyciela informatyki. Drugi etap konkursu, a zarazem jego finał odbędzie się w siedzibie Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Jego uczestnicy otrzymają do wykonania zadania praktyczne, które oceni komisja konkursowa. Z tej grupy zostanie wyłonionych trzech laureatów w każdej kategorii.

Więcej informacji na temat konkursu znajduje się w zakładce regulamin.