New to site?


Login

Lost password? (X)

Already have an account?


Signup

(X)

KONKURS INFORMATYCZNY
DLA UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
ORAZ PONADGIMNAZJALNYCH

[I edycja – wyniki]

I etap: 20 maja 2016 r.

II etap: 24 maja 2016 r.

Ilość uczestników: 300 osób

LAUREACI

Poziom Gimnazjalny:

1. Marcin Rajs, Gimnazjum Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie
2. Maciej Biel, Gimnazjum nr 1 w Rzeszowie
3. Lukasz Groszek, Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej

Poziom Ponadgimnazjalny

1. Maksymilian Kania Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
2. Mirosław Blażej Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
3. Dawid Zagórowski Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie

FINALIŚCI

Poziom Gimnazjalny:

1. Marcin Rajs – Gimnazjum Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie
2. Maciej Biel – Gimnazjum nr 1 w Rzeszowie
3. Lukasz Groszek – Zespół Szkół Gimnazjum Publiczne im. Anny Jenke w Błażowej
4. Milosz Rachwal – Gimnazjum Dwujęzyczne im. M. Kopernika w Krośnie
5. Wiktor Jezioro – Miejskie Gimnazjum Nr 3 w Dębicy
6. Milosz Michno – Gimnazjum nr 8 Rzeszow
7. Filip Baran – Gimnazjum nr 3 im. por. J. Sarny w Tarnobrzegu
8. Krzysztof Smigiel – Zespół Szkół Publicznych w Jedliczu – Gimnazjum
9. Michal Lubas – Zespół Szkół nr 3, Gimnazjum nr 5 w Stalowej Woli
10. Mateusz Skowron – Miejskie Gimnazjum Nr 3 w Dębicy
11. Dominik Zabek – Gimnazjum
12. Krystian Leja – ZS Rudna Wielka
13. Kamil Madej – Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. św. Jadwigi Królowej w Jaśle
14. Mariola Cyran – Gimnazjum Nr 3 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Mielcu
15. Szymon Stelmach – Miejskie Gimnazjum Nr 3 w Dębicy

Poziom Ponadgimnazjalny:

1. Maksymilian Kania – Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
2. Mirosław Blażej – Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
3. Dawid Zagórowski – Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
4. Dominik Toton – Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach
5. Damian Cyntler – Zespół Szkół Technicznych im. Bohaterów Września w Jaśle
6. Lukasz Sroka – Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
7. Marcin Bebenek – Zespół Szkół Elektronicznych w Rzeszowie
8. Norbert Bolanowski – Technikum Nr 5 w Krośnie
9. Bartlomiej Wacko – Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
10. Arkadiusz Jabłonski – Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy
11. Sebastian Toton – Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach
12. Jakub Bachorz – Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach
13. Jacek Gawron – Zespół Szkół Agro-Technicznych w Ropczycach
14. Artur Czernia – Zespół Szkół Nr 2 w Dębicy